Single blog

Pristatytas projektas „Elegancija prieš vartotojiškumą“

Kovo mėn. 10 d. Lietuvos Kolpingo draugijos Eičiūnų Kolpingo šeimos nariams buvo pristatytas projektas „Elegancija prieš vartotojiškumą“. Visi susirinkusieji Eičiūnų kaimo laisvalaikio salėje turėjo galimybę išgirsti paskaitą ir pamatyti unikalios kolekcijos pristatymą. Kūrybinio seminaro autorė dizainerė Loreta Andriukaitienė pasidalino unikalia kūrybine idėja – kaip iš vieno drabužio modelio, dekoruojant stilingais priedais ir aksesuarais, sukurti skirtingus įvaizdžio variantus.

Renginio dalyviai buvo maloniai nustebinti, o kai kurios dalyvavusios moterys net nusprendė imtis panašios veiklos. „Tikėjausi gražaus renginio, bet kad tai būtų taip žavu, niekaip nesitikėjau… Tai paakino dailiai rengtis mūsų kaimo moteris. Kaip žavu ir moteriška, elegantiška ir nebrangu. Tik viena rimta investicija – suknelė, o visa kita – jūsų kūrybiškumo ir drąsos reikalas. Juk tu gauni visiškai naują apdarą, panaudodama tą pačią suknelę.  Mane paragino imtis rankdarbių“,- teigė Eičiūnų bendruomenės narė. Renginį stebėję vyriškiai negailėjo pagyrų idėjos autorei. „Dizainerės atvykimas ir jos pristatyta  kolekcija labai graži dovana moterims ir merginoms“, pabrėžė Eičiūniškis. Eičiūnų Kolpingo šeimos narės Danutė Vervečkienė ir Virginija Vervečkaitė dėkojo renginio organizatorėms ir pakvietė į Eičiūnus atvykti dar kartą. „Dizainerė Loreta Andriukaitienė skaitė paskaitą ir pristatė labai praktišką ir originalią kolekciją, kurios pagrindas ilga juoda suknelė“, savo atsiliepimuose teigė V.Vervečkaitė.

Lietuvos Kolpingo draugija šį projektą planuoja pristatyti ir kituose Lietuvos miesteliuose, bednradarbiaudami su juose įsikūrusiomis Kolpingo šeimų bendruomenėmis. Planuojama renginį „Elegancija prieš vartotojiškumą“ balandžio 14 d. pristatyti Kėdainiuose.

Tags: