Single blog

Pirmasis projekto „Art and Heart – tools to connect people, change the world” jaunimo mainų etapas Lamego mieste Portugalijoje

Rugpjūčio 28 d. – rugsėjo 4 d. Portugalijoje, Lamego mieste, vyko tarptautiniai jaunimo mainai „Art&Heart: tools to connect people“ (liet. „Meniškumas ir nuoširdumas – priemonės keičiant pasaulį“). Projekto tikslas – paskatinti jaunimo solidarumą ir kūrybiškumą, atsakomybę už visuomenės ateitį, stiprinti dalyvių socialinius įgūdžius pasitelkiant įvairias meninės išraiškos priemones, ugdant susidomėjimą kultūriniu gyvenimu. Projektas remiasi A. Kolpingo idėjomis.

Projekto metu dalyviai iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Slovėnijos ir Portugalijos Kolpingo draugijų buvo supažindinti su Portugalijos Kolpingo bendruomene, bei diskutavo apie socialinę įtrauktį per skirtingas meno formas.  Dalyviai iš skirtingų šalių, debatų metu, diskutavo apie savanorystės įtaką jaunų žmonių gyvenimui, bei praktiškai turėjo galimybę pamatyti, kaip vystomos savanorystės idėjos Lamego miestelyje, išaugo į miesto šventę – skirtą visuomenei.

Lietuvos Kolpingo draugiją atstovavo Kolpingo kolegijos patirtinio mokymosi centro koordinatorė Gintarė Trakelytė ir savanoriai Karolina Slapšytė, Kotryna Kiznytė, Simas Petruškevičius. Lyderio poziciją užėmė Liutauras Likša.

Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2090783830973211&type=1&l=f7935a8ab5

Tags: