Single blog

Kūrybiškos akimirkos antrajame tarptautinių jaunimo mainų „Art&Heart: tools to connect people“ susitikime

2018 m. gruodžio 15 d. – 21 d. Vokietijoje, Ingolstadt mieste, vyko projekto „Art&Heart: tools to connect people“ (liet. „Meniškumas ir nuoširdumas – priemonės keičiant pasaulį“) – tarptautinių jaunimo mainų antrasis etapas.

Projekto metu dalyviai iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Slovėnijos ir Portugalijos Kolpingo draugijų mokėsi dirbti komandoje, vieningai priimti sprendimus ir suprasti vienas kitą. Projekto metu dalyviai turėjo galimybę išreikšti save, savo jausmus per tapybos pamokėlę, šokių pamoką, cirko užsiėmimą, įvairias edukacijas. Diskusijų metu dalyviai turėjo galimybę prisiminti ir patobulinti savo anglų kalbos žinias. Kaip teigė viena iš dalyvių, „projektas buvo tikrai naudingas, vieni jo metu susirado naujų draugų, ir nesvarbu kiek tūkstančių kilometrų juos skiria, tai ir yra nuostabiausia, kad projektas suteikė galimybę užmegsti tokį stiprų ryšį, kiti projekto metu geriau pažino save“.

Projekto tikslas – paskatinti jaunimo solidarumą ir kūrybiškumą, atsakomybę už visuomenės ateitį, stiprinti dalyvių socialinius įgūdžius pasitelkiant įvairias meninės išraiškos priemones, ugdant susidomėjimą kultūriniu gyvenimu. Projektas remiasi A. Kolpingo idėjomis.  Lietuvos Kolpingo draugiją atstovavo Gabrielė Talalajevaitė, Lukas Kačenauskas, Žaneta Bujauskaitė, Jolita Ramanauskaitė. Grupės lydere buvo paskirta Emilija Demenytė.

Daugiau susitikimo akimirkų: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2241350239249902&type=1&l=7122f085c5

Tags: