Augsburgo katedros berniukų choro koncertai Lietuvoje

Š.m. birželio 8 d. Lietuvos Kolpingo draugija kvietė visus į sakralinės muzikos koncertą Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje, kurį padovanojo Augsburgo katedros berniukų choras „Augsburger Domsingknaben“ iš Vokietijos, vadovaujamas žymaus dirigento Reinhard Kammler .

Augsburgo berniukų choras – vienas geriausių berniukų chorų Europoje, koncertavęs daugelyje Europos šalių, Japonijoje, JAV, Pietų Amerikoje ir Afrikoje, daugybę kartų koncertavęs Popiežiui Vatikane ir oficialiuose renginiuose Vokietijos Federacinės Respublikos Prezidentui Berlyne.

Nemokami sakralinės muzikos koncertai, kuriuose skambėjo Lassus, Gabrieli, Schuetz, Johannas Sebastianas Bachas, Mendelsonas, Barber ir kt. įvyko 2017 m. birželio 8 d. 16.30 val. Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje, birželio 9 d. 17 val. Švč. Trejybės bažnyčioje Troškūnuose, stovyklos – festivalio „Troškimai“ metu, bei birželio 10 d. 16 val. Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje kartu su Šiaulių berniukų ir jaunuolių choru “Dagilėlis”