Event Details

Vaikų vasaros dieninė stovykla “Pažink save ir kitus”

Atliepdami į pradinių klasių moksleivių tėvelių išreikštą poreikį padėti vaikams harmonizuoti mokyklos, informacinių technologijų ir gyvenimo tempo išderintą kūno, proto ir jausmų pusiausvyrą, šiai 10 dienų vasaros stovyklai parinkome tris kūną-protą-jausmus harmonizuojančius veiksnius:

    • Savęs ir šalia esančio pažinimą psichologo vadovaujamoje grupėje. Šios veiklos bus vykdomos stovyklos dalyvius padalinus į mažesnius pogrupius, kad kiekvienas vaikas turėtų galimybę aptarti savo vidinius išgyvenimus.
    • Savo kūno poreikių ir galimybių pažinimą per sveiką judesį ir sportą. Lydimi sporto specialisto stovyklos dalyviai makštinsis netoliese esančiose Santakos parko erdvėje.
    • Dailę, kaip savo minčių ir jausmų išraiškos galimybę. Grafikos, tapybos, keramikos užsiėmimai leis stovyklautojams perteikti savo mintis ir jausmus kūrybinėje veikloje.

 

Stovyklos veiklas papildys kitos pramogos (baseinas) ir edukacinės išvykos. Stovyklautojai turės galimybę sustiprinti savo anglų kalbos žinias bendraudami su stovyklos savanorėmis iš užsienio.

Stovykla skirta 1-4 klasės mokiniams; grupės dydis 30 vaikų.

Registracija:  vasara.kaunas.lt